Transport zwłok z Turcji

Transport zmarłych z Turcji do Polski

Turcja jest położona w najbogatszym regionie kulturalno-historycznym, ona faktycznie znajduje się na styku cywilizacji europejskiej i azjatyckiej, przy tym Polskę i Turcję, mimo wystarczająco dużej odległości między państwami, łączą bliskie stosunki kulturalne i gospodarcze. Setki tysięcy Polaków mieszkają i regularnie odpoczywają w Turcji. Niestety, stałe przemieszczanie się i zamieszkanie większej ilości osób tak czy inaczej jest związane z tragicznymi przypadkami śmierci, w wyniku czego powstaje kwestia przewozu zwłok osoby zmarłej do kraju.


Przewóz osoby zmarłej z zagranicy to nieprosty proces wymagający rozwiązania całego kompleksu problemów związanych ze sporządzeniem dokumentów, jak również bezpośrednio z przewozem, który, między innymi, ma być całkowicie zgodny z wymaganiami prawa międzynarodowego, Polski i Turcji. Żeby realizować transport zgodnie z zasadami, wykonać to szybko i niedrogo, należy zwrócić się do zakładu pogrzebowego Inter-FTC, pracownicy którego mają wystarczające doświadczenie w repatriacji zwłok osób zmarłych ze wszystkich krajów świata, w tym z Turcji do Polski. Pracujemy bez pośredników, gwarantujemy jakościową obsługę i przystępną wartość usług.

Wartość transportu osoby zmarłej z Turcji

od 9500 PLN
 • Wartość transportu osoby zmarłej z Turcji do Polski zależy od wielu czynników i zawsze jest określana indywidualnie po ustaleniu wszystkich szczegółów

Sporządzenie dokumentów, przeprowadzenie wszystkich niezbędnych procedur w Polsce i Turcji, przewóz zwłok osoby zmarłej, wychodząc z poprzedniego doświadczenia, średnio zajmuje 7-10 dni. Jednak należy zaznaczyć, że dokładne terminy można określić tylko po zapoznaniu się ze szczegółami, ponieważ na terminy przewozu wpływa szereg faktów: stan zwłok osoby zmarłej, ich konkretne miejsca lokalizacji na terenie Turcji, sposób przewozu (lotniczy i samochodowy) oraz miejsce organizacji pochówku w Polsce, przyczyna śmierci, posiadanie ubezpieczenia, dokumentów itd.

Minimalna cena transportu wynosi 9.500 zł. Jednak należy zaznaczyć, że dokładna cena usługi oblicza się tylko po zapoznaniu się ze wszystkimi szczegółami. Otrzymać wszechstronną, bezpłatną konsultację i dowiedzieć się o cenie można pod telefonem +48 881-516-737 lub przez komunikatory Viber i WhatsApp. Mówimy po polsku i po angielsku.

 

UWAGA! Prosimy z ostrożnością stawić się do podejrzanie niskich cen ustalanych przez niektóre firmy w branży, najczęściej nie uwzględniono w nich różnego rodzaju usług i towarów, za które potem trzeba będzie zapłacić.

+48 881-516-737.

Opłaty usług przewozu zwłok dokonuje zamawiający. Pracujemy bez przedpłaty, rozliczenia dokonuje się po całkowitym wykonaniu usług.

 

Żeby obniżyć koszty przewozu zwłok osoby zmarłej, można w dalszym wnioskować o otrzymanie zasiłku pogrzebowego, który wydaje się wszystkim obywatelom Polski, a jego wysokość na dzień dzisiejszy wynosi 4.000 zł. W razie konieczności specjaliści zakładu pogrzebowego Inter-FTC pomogą otrzymać zasiłek z ZUS.

Cena transportu osoby zmarłej z Turcji do Polski już zawiera następujące usługi i towary:

 

 1. Transport zwłok osoby zmarłej lub urny z prochami z Turcji do Polski specjalnie wyposażonym karawanem pogrzebowym.
 2. Trumna z drewna ze specjalną wstawką metalową lub standardowa urna dla prochów.
 3. Uzyskanie pozwolenia starosty lub prezydenta miasta na pogrzeb szczątków w Polsce.
 4. Sporządzenie całego pakietu dokumentów na terenie Turcji, w tym uzyskanie zgody władz lokalnych na transport osoby zmarłej za granice państwa.
 5. Uzyskanie zgody konsula na sprowadzenie zwłok do Polski.
 6. Niezbędne tłumaczenia dokumentów.
 7. Pomóc w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z ZUS.
 8. Konsultacja specjalisty ds. pogrzebowych w zakresie transportu i organizacji pochówku.
 9. Otrzymanie zaświadczenia o kremacji (w przypadku transportu urny z prochami).

 

Zwracamy uwagę, że cena transportu nie zawiera następujących kosztów:

 

 1. Opłaty konsularne.
 2. Balsamowanie zwłok.
 3. Opłata usług przechowywania zwłok.
 4. Wartość usług kremacji.

Zakład Pogrzebowy Inter-FTC to zawodowy zespół, który posiada duże doświadczenie w repatriacji zwłok osoby zmarłej z zagranicy do Polski. Posiadanie własnego, wyposażonego transportu, wysoka kwalifikacja pracowników, wprowadzenie współczesnych metod zarządzania i komunikacji, brak pośredników, nawiązane stosunki i posiadanie dokumentów pozwalających wykonywać takiego rodzaju przewozy na terenie innych państw są gwarancją tego, że wszystkie podjęte zobowiązania zostaną wykonane jakościowo i w najkrótsze terminy, a wartość usług pozostanie na przystępnym poziomie. Wykonujemy przewozy osób zmarłych transportem samochodowym i lotniczym we wszystkie kraje Unii Europejskiej, do Anglii, USA, na Ukrainę, do Turcji, Indii, krajów Afryki, Bliskiego Wschodu i Azji Środkowej.

 

Specjalnie dla Twojej wygody odbieramy telefony całodobowo przez 7 dni w tygodniu!

Galeria Zdjęć

Troszcząc się o uczucia krewnych celowo nie umieszczamy niestosownych zdjęć, ale możemy udostępnić zdjęcia i filmiki nagrywane w trakcie pracy.

whatsapp

Zostaw wiadomość a oddzwonimy wkrótce